Skip to content

Piirihallitus

Varsinais-Suomen Reserviläispiirin piirihallitus vuonna 2022

Puheenjohtaja Pekka Tuominen (hptuomin@gmail.com)
1. Varapuheenjohtaja Sakari Salo (sakari.salo@hotmail.com)
2. Varapuheenjohtaja Jouni Kokkonen (jouni.rj.kokkonen@gmail.com)

Jäsen Juha Parkkonen (juha.parkkonen@gmail.com)
Varajäsen Ville Honkanen (vhonkane@gmail.com)
Jäsen Petteri Peltomaa (petteri.peltomaa@hotmail.com)
Varajäsen Suvi Lähteenmäki (suvi.lahteenmaki@hotmail.com)
Jäsen Markku Hemmilä (markku.hemmila@gmail.com)
Varajäsen Juha Ovaska (juha.ovaska@naantali.fi)
Jäsen Hannu Lahti (hannulahti1@gmail.com)
Varajäsen Heli Ojala (heli.hannele.ojala@gmail.com)
Jäsen Jussi Perkkola (jussi.perkkola@lailanet.fi)
Varajäsen Kai Sainio (kai.sainio@lailanet.fi)

Piirin toiminnanjohtaja ja piirihallituksen kutsuttu sihteeri
Joni Lindeman (toiminnanjohtaja.vsrespiirit@gmail.com)

 

Varsinais-Suomen Reserviläispiirin hallitus vuonna 2021

Puheenjohtaja Minna Nenonen (0505394281), 1.varapuheenjohtaja Pekka Tuominen (0505188529). 2.VarapuheenjohtajaReijo Hilpinen (0400758130)

Jäsen Jouni Kokkonen  (0400566535) Varajäsen Markku Kallio,

Jäsen Petteri Peltomaa (0401775735)Varajäsen Matti Venho (0405355745)

JäsenHannu Lahti (0505125049) Varajäsen Heli Ojala (0505969468)

Jäsen Juha Ovaska (0407153168) VarajäsenKeimo Salmikivi (0500746665)

JäsenSakari Salo (0415437625) Varajäsen Markku Kulmala (0466147066)

Sihteeri (kutsuttuna) Toiminnanjohtaja Joni Lindeman (0401608001)

 

 

Varsinais-Suomen Reserviläispiirin hallitus vuonna 2020

Puheenjohtaja Minna Nenonen (0505394281)
1.varapuheenjohtaja Pekka Tuominen (0505188529)
Varapuheenjohtaja Reijo Hilpinen (0400758130)
Jäsen Jouni Kokkonen (0400566535)
Varajäsen Ville Honkanen (0503391811)
Jäsen Sebastian Kvist (0458936363)
Varajäsen Matti Venho (0405355745)
Jäsen Hannu Lahti (0505125049)
Varajäsen Heli Ojala (0505969468)
Jäsen Juha Ovaska (0407153168)
Varajäsen Keimo Salmikivi (0500746665)
Jäsen Sakari Salo (0415437625)
Varajäsen Markku Kulmala (0466147066)
Sihteeri (kutsuttuna) Toiminnanjohtaja Erkki Lehmus (0401608001)

Reserviläispiirin hallitus vuonna 2020